Інтегроване заняття в старшій групі “Правила для здоров’я”

19.Жов.2021
Інтегроване заняття в старшій групі “Правила для здоров’я”

Здоров’я для людини завжи залишається у пріоритеті. Тому дуже важливо з дитинства закладати основні цінності збереження, зміцнення здоров’я та попередження хвороб, використовуючи здоров’язберігаючі технології.

Вихователь  Руденко О.Ю. організувала для своїх вихованців інтегроване заняття “Правила для здоров’я”. Метою було збагачення уявлення дітей про загальні правила збереження здоров’я, дотримання певної послідовності гігієнічних процедур, вправляння дітей у встановленні певної послідовності за заданим алгоритмом, навчити виконувати вправи на збереження здоров’я, органів зору.

Будь розумниця, дитинко,

І здоров’я бережи.

У кишені май хустинку

Й слів поганих не кажи.

Руки з милом мий щоденно

Після гри і до їди. 

Та життя сприймай натхненно,

Будь здоровою завжди!  (Н.Красоткіна)

Одним з головних правил збереження здоров’я є гарний настій і доброзичливість. Діти із задоволенням добирають компліменти один для одного для створенння настрою та дружньої атмосфери.

Також було цікавим знайомство із репродукцією пейзажу Дж. Сайдер “Щасливе дерево”. Діти провели аналогію із сюжетом картини та настроєм та емоціями людей. Своє сприйняття та асоціації намагалися передати під час малювання у створенні власних “щасливих” дерев.