Установчі документи

23.Кві.2021

Якісна дошкільна освіта – інвестиція держави у людський капітал та суспільство сталого розвитку. Як свідчать міжнародні дослідження, діти, які отримали якісну дошкільну освіту, мають кращі результати з читання у початковій школі та з математики в підлітковому віці, а також більше можливостей для самореалізації та саморозвитку в дорослому житті.  Концепція розвитку дошкільної освіти  

Детальніше
23.Кві.2021

Базовий компонент дошкільної освіти, що є Державним стандартом дошкільної освіти в Україні, затверджено 12 січня 2021 року. Відповідний наказ розміщено на сайті Міністерства освіти і науки України. Нова редакція документа дозволить продовжити реформу дошкільної освіти з урахуванням наступності між закладом дошкільної освіти та загальної середньої освіти.  «Дошкільна освіта є невід’ємним складником та першим рівнем у … Продовжити читання “Базовий компонент дошкільної освіти – 2021”

Детальніше
17.Бер.2021

  Розпорядження для видачі ліцензії на впровадження освітньої діяльносіті у сфері дошкільної освіти ЖДНЗ № 35, без проходження процедури ліцензування Повне найменування закладу освіти, ліцензіата, як юридичної особи ЄДРПОУ Рівень освіти Форма власності Населений пункт Фактична адреса Житомирський дошкільний  навчальний заклад № 35 22057851 Дошкільна освіта – 165 Комунальна Житомир, Житомирська область вул. Бориса Тена,  … Продовжити читання “Розпорядження про видачу ліцензії на впровадження освітньої діяльності ЖДНЗ № 35”

Детальніше
04.Бер.2021
Детальніше
03.Бер.2021

Стратегія ЖЗДО № 35 

Детальніше