Тиждень Безпеки Дитини

26.Тра.2023
Тиждень Безпеки Дитини

З 22  по 26 травня 2023 року у ЖДНЗ № 35 пройшов Тиждень Безпеки Дитини.

Впродовж тижня діти  поглибили та закріпили  свої знання щодо поводження з незнайомцями, вивчили правила поводження з різними людьми та засвоїли культуру поведінки і спілкування з ними.

Корисними для вихованців стали  правила поводження у природі – із тваринами, шкідливими рослинами, комахами та плазунами.

Завдяки цікавим завданням діти усвідомили, що навіть удома їх може підстерігати небезпека. Діти  засвоїли, що не можна вмикати газову чи електричну плиту, не торкатись до увімкнених електроприладів чи пристроїв, розеток, не брати до рук термометр, скляний посуд, не запалювати сірники.

Для кожної дитини важливим досвідом стало закріплення знань про найголовнішу цінність життя – здоров’я, про те як його берегти,  як підтримувати гарний настрій, хороший апетит, сон, фізичну активність, бадьорість, як загартовувати свій організм та запобігати шкідливим звичкам. 

Заключний Тематичний день “Увага всім!” був присвячений мінній безпеці, де діти навчилися правилам поводження з вибухо-небезпечними предметами. На завершення Тижня Безпеки Дитини було проведено комплексно-об’єктове тренування з навчальної евакуації усіх учасників освітнього процесу ЖДНЗ № 35. 

Правила безпеки знай – і халепи уникай!

Галерея зображень