Психологічне заняття в різновіковій групі “День Настрою”

26.Жов.2022
Психологічне заняття в різновіковій групі “День Настрою”

Важка ситуація в Україні, зумовлена військовими діями, призвела до негативних наслідків, де психологи та педагоги стикаються у закладах освіти з тенденцією до збільшення кількості дітей із високою тривожністю, з очевидними страхами та фобіями. Ці негативні емоційні стани заважають повноцінному психофізичному розвитку дитини, що позначається на сфері її спілкування і провідній діяльності, сприяють появі психосоматичних проблем тощо.

Різні види діяльності дітей організовуються з урахуванням проблематики невпевненої або тривожної дитини, допомагають їй набувати адаптивних навичок в дитячому колективі, розкривають її інтереси, здібності та особистісні потреби.

З метою зняття емоційного та м’язового напруження, подолання тривожних станів,  подолання страхів, навчання прийомам прояву емоцій і почуттів соціально прийнятними способами, підвищення впевненості в собі та збагачення емоційної сфери дітей, психологом проводяться корекційно – розвивальні заняття.

Одним з елементів заняття стала Дидактична гра «Створи свій портрет»

Мета: діагностика емоційного стану дитини, усвідомлення та розпізнавання власного настрою дитиною, створення позитивного психоемоційного стану.

Хід гри: Дітям пропонується за допомогою окремих частинок обличчя,  створити власний портрет, усвідомлюючи свій настрій на даний час.

Після гри доцільно відрефлексувати настрій кожної дитини.

 

 

Галерея зображень