Протидія булінгу

05.Січ.2024

Порядок реагування на випадки булінґу (цькування)

Детальніше
03.Жов.2023

Від того, в якій атмосфері перебувають діти, залежить їхній настрій, їхнє здоров’я, їхнє бажання навчатися і розвиватися, взаємодіяти, приходити до закладу освіти. Безпечна, доброзичлива атмосфера, заснована на довірі і повазі є найкращою основою, щоб запобігти булінґу (цькуванню) в закладі освіти. Прояви насильства, в тому числі булінґу (цькування), можуть статися внаслідок різних причин. Булінґ –  це агресивна … Продовжити читання “Поради батькам “СТОП БУЛІНҐ””

Детальніше
02.Жов.2023

   З метою забезпечення комплексного підходу у сфері запобігання та протидії булінґу (цькування) та кібербулінґу, на виконання Наказу № 32 від 20 вересня 2023 р. “Про протидію булінґу в ЖДНЗ № 35”, задля створення безпечного освітнього середовища в закладі: призначено відповідальною особою соціального педагога Ремінську Світлану Анатоліївну, створено робочу групу з розробки Плану заходів, спрямованих на продію булінґу … Продовжити читання “План заходів спрямованих на запобігання та протидію булінґу (цькування) в ЖДНЗ № 35 у 2023 – 2024 навчальному році”

Детальніше
27.Вер.2023

В рамках Тижня протидії булінґу практичним психологом /соціальним педагогом проведено профілактичне заняття “Ми – одна сімʼя” з дітьми старшої групи.  Важливою складовою є діагностика рівня комфорту дитини як у дитячому колективі, так і в родині, зниження рівня тривожності, зняття емоційного та фізичного напруження; виховання дружніх стосунків, спілкування без насильства та агресії. /Фрагмент заняття / Вправа … Продовжити читання “Профілактичне заняття з протидії булінґу “Ми – одна сімʼя””

Детальніше
06.Чер.2023

Булінг (від англ. bullying — залякування, цькування, задирання) — різновид насильства; навмисне, що не носить характеру самозахисту і не є санкціонованним нормативно-правовими актами держави, довготривале (повторюване) фізичне чи психологічне насильство з боку індивіда чи групи, які мають певні переваги (фізичні, психологічні, адміністративні тощо) стосовно індивіда, і що відбувається переважно в організованих колективах з певною особистою … Продовжити читання “Шляхи протидії булінгу”

Детальніше