22.Кві.2024

В ЖДНЗ № 35 щодня о 9.00 годині ранку Загальнонаціональною хвилиною мовчання вшановується память полеглих воїнів, які віддали своє життя за свободу та незалежність України. Хто життя віддав за рідний край, Той потрапив у небесний рай… Світла та вічна пам”ять тим, хто відійшов у засвіття…  

Детальніше
02.Кві.2024

Вже стало доброю традицією в ЖДНЗ № 35 проводити ініціативу “Солодощі для Героїв”, де кожен з учасників освітнього процесу прагне долучитись та зібрати для захисників і захисниць різних смаколиків, печива, наборів кави та чаю, теплих та енергетичних напоїв, свіжих яблук, шкарпеток та дитячих малюнків. Все це ми радо передали у славетну 95 бригаду з найкращими … Продовжити читання “Солодощі для Героїв – 5”

Детальніше
19.Січ.2024

Поширюємо інформацію про старт проекту Bceукраїнського фонду ” Kpoк 3a Kpoком” “Дитячий садочок на дому для дітей раннього віку”, що реалізується за ініціативи Міжнародної організації праці (МОП) та спрямована на підтримку та поширення можливостей жінок з дітьми, які проживають в Житомирській та Київській областях, вийти на ринок праці в Україні. Більш детальна інформація тут ⇒  … Продовжити читання “Старт проекту Bceукраїнського фонду ” Kpoк зa Kpoком””

Детальніше
25.Жов.2023

         Система дошкільної  освіти  постійно  рухається вперед  та вдосконалюється.  Одне з пріоритетних напрямків діяльності закладів дошкільної освіти  – робота з дітьми, що не відвідують заклад освіти з різних причин.  Для вирішення цього питання створюються  різноманітні  форми взаємодії дошкільних установ,  сім’ї та громадськості. В ЖДНЗ № 35 функціонує Консультативний пункт для батьків або осіб, що їх … Продовжити читання “Співпраця ЖДНЗ № 35 з батьками та громадськістю”

Детальніше
18.Вер.2023

Долучившись до Всесвітнього дня прибирання в Україні, працівники та діти ЖДНЗ № 35 організували прибирання  території закладу Знову сонечко сходить – Ранок нового дня. Хто країну збудує, Як не ти і не я? Час настав зрозуміти Ми – єдина сім’я. Україна – домівка І твоя, і моя. Приберемо довкола Всі під’їзди, двори Хто це може … Продовжити читання “Всесвітній день прибирання в Україні”

Детальніше