24.Тра.2024

В рамках Тижня Безпеки Дитини, що проходив з 20 по 24 травня 2024 року, в ЖДНЗ № 35 проходили різноманітні заходи, спрямовані на формування у дітей навичок безпечної поведінки та дотримання правил безпеки  в різних ситуаціях. 24 травня до нашого закладу завітали представники Державної служби надзвичайних ситуацій, які провели для дітей заняття з пожежної безпеки, … Продовжити читання “У нас в гостях Пожежна Машина Тиждень Безпеки Дитини”

Детальніше
16.Тра.2024

Вишиванка – це не просто національний одяг  українців, це особливий символ ідентичності і традицій, це занурення у історію, це наша гордість та краса. Це наш оберіг, що передається із глибини поколінь до нащадків.

Детальніше
03.Тра.2024

Писанка – то неповторне багатство. Бережімо її, як безцінний дар. О. Довженко   Непорушною традицією українського народу є прикрашання та фарбування яєць, напередодні Великодніх свят. Існує барато різних технік виконання – це писанки, крашанки, крапанки, дряпанки тощо. Для їх створення використовується традиційна палітра кольорів та різноманіття символів. На занятті гуртка “Маленькі дизайнери”, керівник Ольга Воробйова, … Продовжити читання “Сяду я скраєчку – розпишу яєчко…”

Детальніше
24.Кві.2024

24 квітня 2024 року в ЖДНЗ № 35 відбулось методичне об”єднання для керівників гуртків м. Житомира “Розвиток творчих здібностей дошкільників засобами гурткової роботи”. Своєю майстерністю і досвідом поділились педагоги нашого садочку з колегами інших закладів.  Захід був спрямований на розкриття теоретичних аспектів організації гурткової роботи в закладі дошкільної освіти. Гості мали можливість ознайомитись із презентаціями … Продовжити читання “Методичне об”єднання для керівників гуртків “Розвиток творчих здібностей дошкільників засобами гурткової роботи””

Детальніше
22.Кві.2024

У календарі міжнародних свят, 22 квітня  відзначається Всесвітній День Землі, який має екологічну спрямованість і покликаний популяризувати піклування про навколишнє середовище та збереження екосистеми планети. Це свято чистої Води, Землі й Повітря. Мета заходів, присвячених цьому дню – привернути увагу учасників осітнього процесу та громадськості до стану планети, вкотре нагадати людству про  необхідність берегти природу … Продовжити читання “22 квітня – Всесвітній День Землі”

Детальніше