09.Тра.2025
Навчаємось жити безпечно!
На виконання наказу “Про проведення Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності у ЖДНЗ № 35” з 05.05. по 09.05 2025 р. було проведено ряд заходів на тему “Навчаємось жити безпечно!”, а саме: здійснено інформаційну просвіту серед педагогів та батьків, проведена зустріч із працівниками підрозділів ДСНС з питань виникнення надзвичайних ситуацій різного характеру, вихователі організували і провели з дітьми тематичні заходи для дітей дошкільних груп, влаштували виставку дитячих робіт на дану тему, де розмістили малюнки та власноруч зроблені поробки. Педагоги постійно урізноманітнюють та поповнюють куточки безпеки у своїх групах, систематично поширюють актуальну інформацію у батьківських чатах вайбер-груп та на сайті ЖДНЗ № 35.
Галерея зображень




