Матеріально-технічне забезпечення

Матеріально-технічне забезпечення

Матеріально-технічне забезпечення

Житомирський дошкільний навчальний заклад № 35 розташований в типовій двоповерховій будівлі і зданий в експлуатацію у 1965р. Має власну газову котельню.

Ліцензований обсяг – 89 дітей, по мережі – 176 дітей. Заклад розрахований на 6 груп, функціонують 4 групи для дітей дошкільного віку,  2 групи для дітей раннього віку.  Усі групи мають окремі групові приміщення, які поділені на навчальноігрові та спальні зони, роздягальні та туалетні кімнати.  Групові кімнати обладнані необхідним твердим і м’яким інвентарем.

Територія закладу має паркан з металопрофілю по всьому периметру. Кожна група має окремий майданчик з павільйонами та зеленими насадженнями. Майданчики для дітей раннього віку знаходяться в безпосередній близькості від входу в приміщення. На спортивному майданчику знаходяться: яма з піском для стрибків, фізкультурне обладнання для виконання основних рухів, спорткомплекси  «Лабіринт», «Паутинка», «Канат».

На території закладу є пішохідний перехід для вивчення дітьми правил дорожнього руху.

Для виконання завдань екологічного, трудового розвитку дошкільнят є місце під городи.

Навчально-матеріальне  забезпечення відповідає Закону України «Про дошкільну освіту», Закону України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення», затвердженого наказом МОН від 11.09.02 №509, типовому переліку обов’язкового обладнання навчально-наочних посібників та іграшок в дошкільних навчальних закладах», Наказом МОЗ України № 678 від 01.08.2013р. Про затвердження Державних санітарних норм та правил «Влаштування, обладнання, утримання дошкільних навчальних закладів та організації життєдіяльності дітей».      Питання медичного обслуговування дітей, аналіз дитячої захворюваності, стан відвідування, організація літнього оздоровлення тримається адміністрацією на постійному контролі.

В групових приміщеннях створені усі необхідні умови для якісної організації життєдіяльності дітей. Групи затишні, естетично оформлені, впорядковані меблями відповідно до віку дітей, відповідають гігієнічним та санітарним вимогам в умовах адаптивного карантину.

Предметно – ігрове середовище сприяє всебічному розвитку вихованців та відповідає вимогам освітніх програм. Ігрові зони обладнані в достатній кількості навчальним та ігровим матеріалом.

Медичний кабінет утримується в належному стані і відповідає  вимогам до оформлення. В медкабінеті єпроцедурна та ізолятор. Наявність медикаментів відповідає  переліку надання першої медичної допомоги.  Забезпечений проточною  водою, є кварцова лампа для проведення профілактики захворювань.

У закладі є необхідна кількість  інвентаря, який промаркований та використовується за призначенням, постійно поповнюється, оновлюється.

Будівля знаходиться у належному стані і відповідає санітарно-гігієнічним нормам. Щороку проводиться частковий ремонт приміщень відповідно кошторисних призначень, ревізія вентиляційних та каналізаційних систем. Встановлено лічильники електричної енергії нового зразка, теплопостачання та холодної води, в зимовий період підігрів води та опалення забезпечується власною котельнею, влітку подача гарячої води забезпечується через встановлені бойлери у всіх групах та на харчоблоці.

У кожній групі є посудомийні зони, господарчі шафи для зберігання посуду, шафи для господарського інвентарю.

Заклад забезпечений комп’ютерною технікою: 3 – комп’ютера, 9 – ноутбуків, 6 – принтерів, 1 – ламінатор, 1 – мультимедійний комплекс, 1 – музичний центр. Заклад підключений до мережі Інтернет. Створено сайт ЖДНЗ № 35.  У кожній групі є телевізори, магнітофони.

Дошкільний заклад повністю забезпечений постільною білизною для дітей, господарчим інвентарем, спецодягом для техперсоналу та кухонних працівників.

При підготовці до 2020 – 2021 навчального року за депутатськи  кошти було закуплено дитячі ліжка в групу раннього віку – 15 штук, було проведено поточний ремонт ігрової кімнати та роздягальні в групі раннього віку. Батьками була надана благодійна допомога у придбанні дитячих шаф для роздягання в кількості 60 штук в старшій та середній групі.  

Проте залишається потреба у проведенні поточного ремонту в ігрових кімнатах двох груп, косметичного ремонту медичного кабінету, оновлення ігрового обладнання на дитячих майданчиках, влаштування асфальтного покриття на території закладу.