Курочка клює зернятка. Заняття з малювання в групі раннього віку Сонечко

24.Жов.2023
Курочка клює зернятка. Заняття з малювання в групі раннього віку Сонечко

Зображувальна діяльність має надзвичайно важливе значення у всебічному розвитку дитини раннього віку.  Доступними для його віку засобами, малюк вчиться творити і виражати свій емоційний стан, постійно тренує пальці рук, удосконалює координіцію дій ока, руки та кисті. Адже відомий факт того, що розвиток зон мозку, відповідальних за мовлення, відбуваються під впливом імпульсів, які йдуть від кінчиків пальців.

Під час малювання у дітей виникає інтерес до самого процесу, їх приваблює яскравість кольорів, формується спостережливість, естетичне сприйняття, вони вчаться бачити прекрасне.

Заняття “Курочка клює зернятка” було організовано для дітей раннього віку за допомогою нетрадиціного малювання. Діти створювали картини за допомогою власних долоньок та пальчиків. Незвичні техніки малювання зацікавлюють дітей та викликають емоційні враження. Такий метод надає малюкам нові тактильні відчуття, що активують всі можливі сенсомоторні рецептори. Діти вчаться створювати гарні зображення, радіти їм. Завдяки нетрадиційним технікам малювання дитячі малюнки поступово стають все виразнішими, змістовнішими, привабливішими та емоційнішими!

Курка – мама

Курка – мама зве курчат:

Підемо скоріш у сад!

Зернятка сама клює

Й діточкам своїм дає!

І.Іщук

Галерея зображень