16.Тра.2024

Вишиванка – це не просто національний одяг  українців, це особливий символ ідентичності і традицій, це занурення у історію, це наша гордість та краса. Це наш оберіг, що передається із глибини поколінь до нащадків.

Детальніше
22.Кві.2024

У календарі міжнародних свят, 22 квітня  відзначається Всесвітній День Землі, який має екологічну спрямованість і покликаний популяризувати піклування про навколишнє середовище та збереження екосистеми планети. Це свято чистої Води, Землі й Повітря. Мета заходів, присвячених цьому дню – привернути увагу учасників осітнього процесу та громадськості до стану планети, вкотре нагадати людству про  необхідність берегти природу … Продовжити читання “22 квітня – Всесвітній День Землі”

Детальніше
06.Бер.2024

В різновіковій групі “Сонях” відбулось свято “Квіти для Панночки Весни”. Діти радо зустріли Весноньку та допомогли у пошуку перших квіточок. Яскраві емоції та костюми створили теплу атмосферу та магію весни. Кожне слово та пісня торкаються глибини душі і від цього зігрівається серденько. Кожен з нас радіє теплому сонечку, чекає на добрі події та приємні звістки.  … Продовжити читання “Квіти для Панночки Весни”

Детальніше
26.Лют.2024

Наше сьогодення, як ніколи, потребує занурення в українську культуру та літературу, відродження справжньої  історії та українського фольклору.  25 лютого вшановується пам’ять видатної української поетеси, письменниці, перекладачки та культурної діячки – Лесі Українки. В її доробках є і твори для дітей, які вивчаються в дошкільних закладах.  На заняттях вихователі поглиблюють знання дітей про життя української поетеси, … Продовжити читання “До Дня народження Лесі Українки”

Детальніше
02.Лют.2024

Природа  так про все подбала, що всюди ти знаходиш чому вчитися.  Леонардо Да Вінчі Вже в лютому місяці треба подбати про майбутні квітники та городи, тому в групі  “Сонях” разом з дітьми сіємо різне насіння. Чим довший період дозрівання, тим раніше треба висівати насіння на розсаду. Корисну справу ми зробили, будемо плекати її та спостерігати … Продовжити читання “Ой, у саду-саду, сіяли розсаду…””

Детальніше