Група раннього віку “Сонечко”

16.Тра.2024

Вишиванка – це не просто національний одяг  українців, це особливий символ ідентичності і традицій, це занурення у історію, це наша гордість та краса. Це наш оберіг, що передається із глибини поколінь до нащадків.

Детальніше
22.Кві.2024

У календарі міжнародних свят, 22 квітня  відзначається Всесвітній День Землі, який має екологічну спрямованість і покликаний популяризувати піклування про навколишнє середовище та збереження екосистеми планети. Це свято чистої Води, Землі й Повітря. Мета заходів, присвячених цьому дню – привернути увагу учасників осітнього процесу та громадськості до стану планети, вкотре нагадати людству про  необхідність берегти природу … Продовжити читання “22 квітня – Всесвітній День Землі”

Детальніше
05.Бер.2024

В групах дітей “Сонечко” та “Ромашка” відбулась екологічна розвага на тему “Діти, вітаймо Весну!” Ніжна Весна завітала до наших дітей  та ласкавим сонечком пробудила все навколо – і дерева, і кущі, і перших пташок і квіточки. Зігріла всіх навколо та звеселила після довгої зими. Неймовірні емоції та атмосфера добра панують навкруги, яскраві барви грають, тепло … Продовжити читання “Екологічна розвага “Діти, вітаймо Весну!””

Детальніше
26.Гру.2023

         І дорослі і малі завжди чекають незабутніх і казкових емоцій від Різдва і Нового року, чарівних подій і омріяних подарунків, теплих зустрічей із близькими.    Святкування Нового року – найчарівніша мить для дітей та дорослих.         У групі раннього віку “Сонечко” пройшло свято “Носик для Сніговичка”, де діти занурились … Продовжити читання “Новорічне свято “Носик для Сніговичка””

Детальніше
17.Лис.2023

  Однією з форм психологічного супроводу дітей  можуть бути «психологічні хвилинки», які допоможуть малюкам  впоратися з тривожністю та різними негативними станами під час адаптації або в період кризи 3х років, а ще емоційно розвантажитись. Це дає змогу створити сприятливу атмосферу, яка дозволяє дітям розслабитись, позбутися емоційного та тілесного напруження, відновити почуття безпеки та психоемоційного комфорту, що … Продовжити читання “Психологічні хвилинки в групі раннього віку “Сонечко””

Детальніше