Група раннього віку “Ромашка”

16.Тра.2024

Вишиванка – це не просто національний одяг  українців, це особливий символ ідентичності і традицій, це занурення у історію, це наша гордість та краса. Це наш оберіг, що передається із глибини поколінь до нащадків.

Детальніше
22.Кві.2024

У календарі міжнародних свят, 22 квітня  відзначається Всесвітній День Землі, який має екологічну спрямованість і покликаний популяризувати піклування про навколишнє середовище та збереження екосистеми планети. Це свято чистої Води, Землі й Повітря. Мета заходів, присвячених цьому дню – привернути увагу учасників осітнього процесу та громадськості до стану планети, вкотре нагадати людству про  необхідність берегти природу … Продовжити читання “22 квітня – Всесвітній День Землі”

Детальніше
05.Бер.2024

В групах дітей “Сонечко” та “Ромашка” відбулась екологічна розвага на тему “Діти, вітаймо Весну!” Ніжна Весна завітала до наших дітей  та ласкавим сонечком пробудила все навколо – і дерева, і кущі, і перших пташок і квіточки. Зігріла всіх навколо та звеселила після довгої зими. Неймовірні емоції та атмосфера добра панують навкруги, яскраві барви грають, тепло … Продовжити читання “Екологічна розвага “Діти, вітаймо Весну!””

Детальніше
26.Гру.2023

         В групі раннього віку “Ромашка” відбулось Новорічне свято “Пригоди Сніговичка”. Для кожної дитини – це миті казкових вражень та яскравих емоцій. Посмішки, веселий сміх,  омріяні подарунки – все це створює неповторну атмосферу чарівного свята.         Привітання з Новим роком Щирі ви мої прийміть. Подарує хай натхнення Вам казкова, славна … Продовжити читання “Новорічне свято “Пригоди Сніговичка””

Детальніше
23.Жов.2023

Формуючи логіко-математичну компетентність у дітей 4-го року життя, важливо розвивати навички лічби до 4, відносити останнє число до всієї групи (усього чотири квіточки), розрізняти поняття один і багато на картинках, закріплювати назви площинних геометричних фігур, вчити розрізняти праву і ліву руку.

Детальніше