Група “Метелик”

16.Тра.2024

Вишиванка – це не просто національний одяг  українців, це особливий символ ідентичності і традицій, це занурення у історію, це наша гордість та краса. Це наш оберіг, що передається із глибини поколінь до нащадків.

Детальніше
03.Тра.2024

Писанка – то неповторне багатство. Бережімо її, як безцінний дар. О. Довженко   Непорушною традицією українського народу є прикрашання та фарбування яєць, напередодні Великодніх свят. Існує барато різних технік виконання – це писанки, крашанки, крапанки, дряпанки тощо. Для їх створення використовується традиційна палітра кольорів та різноманіття символів. На занятті гуртка “Маленькі дизайнери”, керівник Ольга Воробйова, … Продовжити читання “Сяду я скраєчку – розпишу яєчко…”

Детальніше
22.Кві.2024

У календарі міжнародних свят, 22 квітня  відзначається Всесвітній День Землі, який має екологічну спрямованість і покликаний популяризувати піклування про навколишнє середовище та збереження екосистеми планети. Це свято чистої Води, Землі й Повітря. Мета заходів, присвячених цьому дню – привернути увагу учасників осітнього процесу та громадськості до стану планети, вкотре нагадати людству про  необхідність берегти природу … Продовжити читання “22 квітня – Всесвітній День Землі”

Детальніше
01.Кві.2024

Так здавна повелося в українській народній традиції, що Весну зустрічали і вітали як найчарівнішу пору року. Теплу та ніжну Весну закликали діти старшої групи “Метелик”, пробуджуючи її красу і тендітність, оспівуючи у веснянках і закличках.  А запальні таночки, пісні та народні ігри допомогли створити нову заквітчану сукню для Весни.   Я Весна-весняночка, Гарна я паняночка!  В … Продовжити читання “Свято “Нова сукня для Весни””

Детальніше
26.Лют.2024

Наше сьогодення, як ніколи, потребує занурення в українську культуру та літературу, відродження справжньої  історії та українського фольклору.  25 лютого вшановується пам’ять видатної української поетеси, письменниці, перекладачки та культурної діячки – Лесі Українки. В її доробках є і твори для дітей, які вивчаються в дошкільних закладах.  На заняттях вихователі поглиблюють знання дітей про життя української поетеси, … Продовжити читання “До Дня народження Лесі Українки”

Детальніше