Група “Горобинка”

16.Тра.2024

Вишиванка – це не просто національний одяг  українців, це особливий символ ідентичності і традицій, це занурення у історію, це наша гордість та краса. Це наш оберіг, що передається із глибини поколінь до нащадків.

Детальніше
22.Кві.2024

У календарі міжнародних свят, 22 квітня  відзначається Всесвітній День Землі, який має екологічну спрямованість і покликаний популяризувати піклування про навколишнє середовище та збереження екосистеми планети. Це свято чистої Води, Землі й Повітря. Мета заходів, присвячених цьому дню – привернути увагу учасників осітнього процесу та громадськості до стану планети, вкотре нагадати людству про  необхідність берегти природу … Продовжити читання “22 квітня – Всесвітній День Землі”

Детальніше
07.Бер.2024

З приходом весни все навколо оживає та розквітає. Весна надихає своєю енергією та пробудженням. Кожен сонячний промінчик торкається душі і на обличчі з’являється посмішка, а в серці панує радість.  Всі плекають нові надії та сподівання.   Свято Весни в групі “Горобинка” додало дитячого сміху та веселощів, а запальні таночки та пісні створили атмосферу тепла і добра. Щирі … Продовжити читання “Свято Весни у групі “Горобинка””

Детальніше
01.Бер.2024

В рамках Тижня безпеки дитини, в середній групі “Горобинка” відбулось відкрите заняття “Виховання основ безпечної поведінки дітей в різних життєвих ситуаціях”, яке організувала вихователь Таценко Ю.Ф.  Перед вихователем стоїть надзвичайно  важливе завдання – вчити дітей усвідомлювати правила безпечної поведінки в довкіллі, закріплювати знання про пожежну безпеку, про правила поведінки пішоходів на вулиці, орієнтуватись в найближчому … Продовжити читання “Виховання основ безпечної поведінки дітей в різних життєвих ситуаціях”

Детальніше
28.Лют.2024

Одним з головних завдань освітнього процесу в дошкільному закладі  є навчання дітей правил поведінки  вдома, і коли залишився один, дотримання обачної поведінки в побуті, безпечної поведінки серед предметів побуту (ріжучі та колючі предмети, миючі засоби, ліки); уміння обирати безпечне місце для ігор (небезпека відкритих вікон та балконів), формування навичок спілкування з незнайомими людьми за відсутності … Продовжити читання “Тиждень безпеки дитини в групі “Горобинка””

Детальніше