РЕКОНСТРУЙОВАНИЙ ДИТЯЧИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД У ЖИТОМИРІ ПЛАНУЮТЬ ВІДКРИТИ У ЖОВТНІ

03.Вер.2018
РЕКОНСТРУЙОВАНИЙ ДИТЯЧИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД У ЖИТОМИРІ ПЛАНУЮТЬ ВІДКРИТИ У ЖОВТНІ

1 вересня, дружина Президента України Марина Порошенко та Віце-прем’єр-міністр — Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Зубко оглянули реконструйований дошкільний навчальний заклад №58 м. Житомира.

«Цей ДНЗ припинив функціонування ще у  1996 рік, через відсутність фінансування (фактично не працював з 1994 року). Раніше дане приміщення належало колективній фірмі  «Житомирінвест» (до 2006р.), згодом  Житомирського державного технологічного університету (до 2013 р.).  Як тільки ми прийняли дану будівлю у комунальну власність – відразу розпочали реконструкцію будівлі» – розповів Житомирський міський голова Сергій Сухомлин.

Міський голова зазначив, що реконструкція садочку тривало три роки. Всього на ремонтні роботи було виділено  30,3 млн. грн., у тому числі з ДФРР – 21,9 млн. грн., з міського бюджету 8,4 млн. грн. На матеріали і обладнання – 3,7 млн. грн. В навчальному закладі навчатимуться 320 (12 груп у т.ч. 4 логопедичних)дітей та  працюватиме працівників.

Освітній простір закладу створюється у кожній віковій групі із сучасним програмним забезпеченням з урахуванням мультимедійного обладнання. Садочок оснащено сучасними ігровими та навчальними модулями, інтерактивними посібниками та розвиваючими іграми. Для активного фізкультурного дозвілля вихованців територія закладу сучасно озеленена та облаштована цікавими ігровими та спортивними спорудами і атрибутами. В закладі оснащені сучасні спортивна та музична зали, фізіотерапевтичний кабінет, кабінети психологічної допомоги та педагогічної корекції, соціальної реабілітації для дітей з особливими освітніми потребами.

Нагадаємо, що навчальний заклад планують відкрити у жовтні.

З 27 серпня розпочато електронну реєстрацію в ДНЗ №58.