Департамент освіти

27.Вер.2022

  Шановні колеги!   Слова подяки та теплі, щирі побажання для вас,  наші шановні вихователі! Ви ведете дітей на початку життєвого шляху, міцно тримаючи за руку, стежите, щоб вони не оступилися. Ви завжди готові пояснити, показати, допомогти порадою і, звичайно ж, пробачити витівки. Ми бажаємо вам у ваше професійне свято, День вихователя, гарного настрою та … Продовжити читання “День вихователя”

Детальніше
21.Тра.2020

           Уряд проінформував громадськість про продовження карантину в Україні до 22 червня 2020 року, але з послабленнями та про можливість поетапного відновлення роботи закладів дошкільної освіти за умови покращення епідситуації в конкретно взятому регіоні.    Для безпечного перебування дітей в дошкільному закладі має бути забезпечено проведення підготовчої роботи, що направлена на … Продовжити читання “Шановні батьки!”

Детальніше
02.Бер.2020

Коронавірус: профілактика інфікування та поширення. ІНФОГРАФІКА

Детальніше
09.Січ.2020

 

Детальніше
29.Лис.2019

     Близько 19:00 год. 28 листопада у Житомирській міській раді розпочалися збори голів та представників батьківських комітетів дошкільних навчальних закладів міста за участю керівників ДНЗ, представників департаменту освіти і мера міста Сергія Сухомлина.     Мета зборів – пояснити батькам, що у садочках нині все прозоро, мається на увазі сплата батьківських внесків. Доповідачі наголошують, … Продовжити читання “Батьки житомирських дошкільнят зібралися у міській раді”

Детальніше