Поради для батьків

05.Лют.2024

Міжнародний благодійний фонд “Місія в Україну” здійснює безкоштовну допомогу при незапланованій вагітності, а саме пропонує тести на вагітність високої якості та консультації фахівців. Щодня понад 500 жінок Житомира та області стикаються з проблемою небажаної вагітності. Кожна жінка, що потрапляє в кризову ситуацію через небажану вагітність особливо потребує підтримки, розуміння та поради. Навіть у найскладніших ситуаціях … Продовжити читання “Безкоштовна допомога при незапланованій вагітності”

Детальніше
02.Лют.2024

В рамках проєкту “Забезпечення безперервності навчання та розвитку дітей дошкільного віку в умовах кризи в Україні”, впродовж січня місяця 2024 року в ЖДНЗ № 35 вихователем-методистом Чубаровою М.С.  та практичним психологом Ремінською С.А. здійснено імплементацію програми психологічної підтримки учасників та учасниць освітнього процесу. До реалізації проєкту були залучені діти 5-6 року життя, педагогічний колектив та … Продовжити читання “Імплементація програми психологічної підтримки в рамках проєкту “Забезпечення безперервності навчання та розвитку дітей дошкільного віку в умовах кризи в Україні””

Детальніше
25.Жов.2023

         Система дошкільної  освіти  постійно  рухається вперед  та вдосконалюється.  Одне з пріоритетних напрямків діяльності закладів дошкільної освіти  – робота з дітьми, що не відвідують заклад освіти з різних причин.  Для вирішення цього питання створюються  різноманітні  форми взаємодії дошкільних установ,  сім’ї та громадськості. В ЖДНЗ № 35 функціонує Консультативний пункт для батьків або осіб, що їх … Продовжити читання “Співпраця ЖДНЗ № 35 з батьками та громадськістю”

Детальніше
29.Вер.2023

1 жовтня в нашій країні відзначається День захисників та захисниць України.  Колектив та батьки вихованців ЖДНЗ № 35 вчергове провели благодійну акцію «Солодощі для Героів – 4», щоб привітати героів, які боронять нашу землю та висловити свою повагу та вдячність.  Нехай різноманітні смаколики та інші корисності радують і  підтримують бойовий дух! Разом до Перемоги! Все … Продовжити читання “Солодощі для Героів – 4”

Детальніше
31.Сер.2023

Встановлення особистих кордонів – це важливе уміння дитини захистити себе   і   свій особистий простір.      Чому це важливо? Як слова та дії батьків впливають на впевненість дитини та її самоцінність?                                                   … Продовжити читання “Встановлення особистих кордонів дитини: чому це важливо?”

Детальніше