24.Тра.2024

В рамках Тижня Безпеки Дитини, що проходив з 20 по 24 травня 2024 року, в ЖДНЗ № 35 проходили різноманітні заходи, спрямовані на формування у дітей навичок безпечної поведінки та дотримання правил безпеки  в різних ситуаціях. 24 травня до нашого закладу завітали представники Державної служби надзвичайних ситуацій, які провели для дітей заняття з пожежної безпеки, … Продовжити читання “У нас в гостях Пожежна Машина Тиждень Безпеки Дитини”

Детальніше
14.Лип.2023

За Наказом № 01-17/1579 від 12.07.23р. Житомирської районної держаної адміністрації Житомирської області, Житомирської районної військової адміністрації Житомирської області розміщуємо роз’яснювальну інформацію для педагогічної та батьківської спільноти. !!! Головні меседжі безпеки, яких необхідно неухильно дотримуватись: – відвідування лісів у прикордонних районах є смертельно небезпечним; – нехтування попереджувальними знаками «СТОП МІНИ» смертельно небезпечно; – виконання розвороту на … Продовжити читання “УВАГА! СТОП МІНИ!”

Детальніше
25.Чер.2023

За даними міжнародного дослідницького проєкту ESPAD, у 2019 році лише 6,7% опитаних підлітків в Україні не користувались соціальними мережам. Майже 45% підлітків проводять у соціальних мережах до 3 годин на день, а ще приблизно  50% – 4 та більше годин.  Діти також використовують Інтернет для шкільного та позашкільного навчання. За правильного використання мережа привчає до самостійного … Продовжити читання “Поради батькам та педагогам БЕЗПЕКА ДІТЕЙ В ІНТЕРНЕТІ”

Детальніше
17.Чер.2023

Корисні посилання щодо безпечної поведінки в цифровому просторі: \https://nus.org.ua/articles/ne-ignoruvaty-i-ne-zaboronyaty-yak-zahystyty-ditej-vid-kiberbulingu/ http://cyber.bullyingstop.org.ua/ https://mon.gov.ua/ua/osvita/pozashkilna-osvita/vihovna-robota-ta-zahist-prav-ditini/bezpeka-ditej-v-interneti У разі виявлення, що дитина стала жертвою будь-яких проявів насильства чи експлуатації, вербування чи маніпуляцій в цифровому просторі, варто одразу звернутись до Національної поліції України та надіслати повідомлення про правопорушення до департаменту кіберполіції Національної поліції України за посиланням (цілодобово).  Психологічну допомогу та підтримку можна … Продовжити читання “Безпека дітей в Інтернеті”

Детальніше
26.Тра.2023

З 22  по 26 травня 2023 року у ЖДНЗ № 35 пройшов Тиждень Безпеки Дитини. Впродовж тижня діти  поглибили та закріпили  свої знання щодо поводження з незнайомцями, вивчили правила поводження з різними людьми та засвоїли культуру поведінки і спілкування з ними. Корисними для вихованців стали  правила поводження у природі – із тваринами, шкідливими рослинами, комахами та … Продовжити читання “Тиждень Безпеки Дитини”

Детальніше