Психолог – соціальний педагог

05.Лют.2024

Міжнародний благодійний фонд “Місія в Україну” здійснює безкоштовну допомогу при незапланованій вагітності, а саме пропонує тести на вагітність високої якості та консультації фахівців. Щодня понад 500 жінок Житомира та області стикаються з проблемою небажаної вагітності. Кожна жінка, що потрапляє в кризову ситуацію через небажану вагітність особливо потребує підтримки, розуміння та поради. Навіть у найскладніших ситуаціях … Продовжити читання “Безкоштовна допомога при незапланованій вагітності”

Детальніше
02.Лют.2024

В рамках проєкту “Забезпечення безперервності навчання та розвитку дітей дошкільного віку в умовах кризи в Україні”, впродовж січня місяця 2024 року в ЖДНЗ № 35 вихователем-методистом Чубаровою М.С.  та практичним психологом Ремінською С.А. здійснено імплементацію програми психологічної підтримки учасників та учасниць освітнього процесу. До реалізації проєкту були залучені діти 5-6 року життя, педагогічний колектив та … Продовжити читання “Імплементація програми психологічної підтримки в рамках проєкту “Забезпечення безперервності навчання та розвитку дітей дошкільного віку в умовах кризи в Україні””

Детальніше
17.Лис.2023

  Однією з форм психологічного супроводу дітей  можуть бути «психологічні хвилинки», які допоможуть малюкам  впоратися з тривожністю та різними негативними станами під час адаптації або в період кризи 3х років, а ще емоційно розвантажитись. Це дає змогу створити сприятливу атмосферу, яка дозволяє дітям розслабитись, позбутися емоційного та тілесного напруження, відновити почуття безпеки та психоемоційного комфорту, що … Продовжити читання “Психологічні хвилинки в групі раннього віку “Сонечко””

Детальніше
25.Жов.2023

         Система дошкільної  освіти  постійно  рухається вперед  та вдосконалюється.  Одне з пріоритетних напрямків діяльності закладів дошкільної освіти  – робота з дітьми, що не відвідують заклад освіти з різних причин.  Для вирішення цього питання створюються  різноманітні  форми взаємодії дошкільних установ,  сім’ї та громадськості. В ЖДНЗ № 35 функціонує Консультативний пункт для батьків або осіб, що їх … Продовжити читання “Співпраця ЖДНЗ № 35 з батьками та громадськістю”

Детальніше
17.Жов.2023

Працюючи в  системі «людина – людина», ми, як педагоги часто стикаємося з негативними емоційними переживаннями інших людей- колег, вихованців та їх батьків,  і мимоволі стаємо залученими до чужих переживань, через що й зазнаємо підвищеного емоційного напруження. Психічне здоров’я  потерпає від новин, очікувань, труднощів та проблем. Сьогодення “підкидає” всім нам  багато причин для емоційного вигорання. Тому, … Продовжити читання “Семінар – практикум для педагогів «Профілактика синдрому професійного вигоряння»”

Детальніше