Вихователь-методист

24.Кві.2024

24 квітня 2024 року в ЖДНЗ № 35 відбулось методичне об”єднання для керівників гуртків м. Житомира “Розвиток творчих здібностей дошкільників засобами гурткової роботи”. Своєю майстерністю і досвідом поділились педагоги нашого садочку з колегами інших закладів.  Захід був спрямований на розкриття теоретичних аспектів організації гурткової роботи в закладі дошкільної освіти. Гості мали можливість ознайомитись із презентаціями … Продовжити читання “Методичне об”єднання для керівників гуртків “Розвиток творчих здібностей дошкільників засобами гурткової роботи””

Детальніше
02.Лют.2024

В рамках проєкту “Забезпечення безперервності навчання та розвитку дітей дошкільного віку в умовах кризи в Україні”, впродовж січня місяця 2024 року в ЖДНЗ № 35 вихователем-методистом Чубаровою М.С.  та практичним психологом Ремінською С.А. здійснено імплементацію програми психологічної підтримки учасників та учасниць освітнього процесу. До реалізації проєкту були залучені діти 5-6 року життя, педагогічний колектив та … Продовжити читання “Імплементація програми психологічної підтримки в рамках проєкту “Забезпечення безперервності навчання та розвитку дітей дошкільного віку в умовах кризи в Україні””

Детальніше
25.Жов.2023

         Система дошкільної  освіти  постійно  рухається вперед  та вдосконалюється.  Одне з пріоритетних напрямків діяльності закладів дошкільної освіти  – робота з дітьми, що не відвідують заклад освіти з різних причин.  Для вирішення цього питання створюються  різноманітні  форми взаємодії дошкільних установ,  сім’ї та громадськості. В ЖДНЗ № 35 функціонує Консультативний пункт для батьків або осіб, що їх … Продовжити читання “Співпраця ЖДНЗ № 35 з батьками та громадськістю”

Детальніше
18.Вер.2023

Долучившись до Всесвітнього дня прибирання в Україні, працівники та діти ЖДНЗ № 35 організували прибирання  території закладу Знову сонечко сходить – Ранок нового дня. Хто країну збудує, Як не ти і не я? Час настав зрозуміти Ми – єдина сім’я. Україна – домівка І твоя, і моя. Приберемо довкола Всі під’їзди, двори Хто це може … Продовжити читання “Всесвітній день прибирання в Україні”

Детальніше
28.Сер.2023

У закладі дошкільної освіти № 35 функціонує 5 гуртків різного спрямування: Гурток «Чарівні смужечки» Гурток «Ми маленькі екологи» Гурток «Королева Голочка» Арт-студія «Маленькі дизайнери» Гурток з художньо-естетичного розвитку «Дитячі фантазії»

Детальніше