05.Вер.2023

Що необхідно знати про хворобу, викликану вірусом Коксакі Останні кілька тижнів українці, які відпочивають у Туреччині, активно діляться інформацією про поширення вірусу Коксакі, що супроводжується сильним жаром і висипаннями на тілі. В основному хворіють діти. Ентеровірусні інфекції, до яких належить і вірус Коксакі, не є новими, їх виявляють в Україні щороку. З різними проявами ентеровірусної … Продовжити читання “Вірус Коксакі”

Детальніше
28.Лют.2023

Гігієнічні вимоги до одягу дитини Поверхня виробів, що не контактує безпосередньо зі шкірою дитини, може бути оздоблена синтетичними матеріалами. Дозволено використовувати поліамідні текстуровані нитки для зашивання миска в дитячих панчішно-шкарпеткових виробах. Костюми купальні, карнавальні, бальні і театральні, одяг святковий із синтетичних та штучних матеріалів дозволено носити епізодично. Як підкладку в одязі дітей можна використовувати синтетичні … Продовжити читання “Гігієнічні вимоги до одягу дитини”

Детальніше
30.Лис.2021

Інформація для батьків про випередження ситуації захворювання Ротавірус — це група вірусів, що викликають кишковий грип, який особливо важко переносять діти.  Вірус передається шляхом контакту руки-рот та повітряно-крапельним шляхом. Симптоми захворювання ротавірусною інфекцією:  нудота і блювота – в легких випадках можуть не спостерігатись; діарея, метеоризм; підвищення температури до 39 градусів; висипання, біль у животі; кривавий або … Продовжити читання “Ротавірусна інфекція: симптоми захворювання”

Детальніше
22.Січ.2021

http://bit.ly/36gJjbi

Детальніше
22.Січ.2019
Детальніше