24.Чер.2024

Моніторинг сформованості компетентностей дітей 2024 р.

Детальніше
19.Чер.2024

Маленьке покоління українців зростає стравжніми патріотами та кожен розуміє важливість допомоги та підтримки Зброїних Сил України. Для того, щоб подякувати воїнам ЗСУ та підтримати їх моральний дух, вихователі разом з дітьми створили обереги – ангелочки та дитячі малюнки зі щирими побажаннями захисникам та захисницям. Кожна дитина вкладає в роботу  свою віру в Перемогу, надю на … Продовжити читання “Обереги для ЗСУ”

Детальніше
24.Кві.2024

24 квітня 2024 року в ЖДНЗ № 35 відбулось методичне об”єднання для керівників гуртків м. Житомира “Розвиток творчих здібностей дошкільників засобами гурткової роботи”. Своєю майстерністю і досвідом поділились педагоги нашого садочку з колегами інших закладів.  Захід був спрямований на розкриття теоретичних аспектів організації гурткової роботи в закладі дошкільної освіти. Гості мали можливість ознайомитись із презентаціями … Продовжити читання “Методичне об”єднання для керівників гуртків “Розвиток творчих здібностей дошкільників засобами гурткової роботи””

Детальніше
05.Лют.2024

Міжнародний благодійний фонд “Місія в Україну” здійснює безкоштовну допомогу при незапланованій вагітності, а саме пропонує тести на вагітність високої якості та консультації фахівців. Щодня понад 500 жінок Житомира та області стикаються з проблемою небажаної вагітності. Кожна жінка, що потрапляє в кризову ситуацію через небажану вагітність особливо потребує підтримки, розуміння та поради. Навіть у найскладніших ситуаціях … Продовжити читання “Безкоштовна допомога при незапланованій вагітності”

Детальніше
02.Лют.2024

В рамках проєкту “Забезпечення безперервності навчання та розвитку дітей дошкільного віку в умовах кризи в Україні”, впродовж січня місяця 2024 року в ЖДНЗ № 35 вихователем-методистом Чубаровою М.С.  та практичним психологом Ремінською С.А. здійснено імплементацію програми психологічної підтримки учасників та учасниць освітнього процесу. До реалізації проєкту були залучені діти 5-6 року життя, педагогічний колектив та … Продовжити читання “Імплементація програми психологічної підтримки в рамках проєкту “Забезпечення безперервності навчання та розвитку дітей дошкільного віку в умовах кризи в Україні””

Детальніше