22 квітня – Всесвітній День Землі

22.Кві.2024
22 квітня – Всесвітній День Землі

У календарі міжнародних свят, 22 квітня  відзначається Всесвітній День Землі, який має екологічну спрямованість і покликаний популяризувати піклування про навколишнє середовище та збереження екосистеми планети. Це свято чистої Води, Землі й Повітря.

Мета заходів, присвячених цьому дню – привернути увагу учасників осітнього процесу та громадськості до стану планети, вкотре нагадати людству про  необхідність берегти природу та відновлювати її.

В нашому закладі проведена низка тематичних занять з дітьми, де вони дізналися нові факти про планету Земля, про захист навколишнього природного середовища, привернули увагу до екологічних проблем нашої планети. Цей день – коли кожна людина і дитина має можливість замислитися над тим, що вона може зробити для розв’язання екологічних проблем.

Активну творчу участь взяли і батьки наших вихованців, які в родинному колі разом з дітьми, створили неймовірні шедеври до Дня Замлі. Все різноманіття творчих доробків представлено на виставці “ЗБЕРЕЖЕМО  ЗЕМЛЮ ДЛЯ ЖИТТЯ”.

Галерея зображень